Jak się okazuje pasją pracowników Opery Krakowskiej jest nie tylko muzyka, ale i sport! Jeśli sportowej rywalizacji towarzyszy dodatkowo szczytny cel, to tworzą zgraną drużyną gotową podjąć każde wyzwanie. Opera Krakowska już po raz kolejny rozegra towarzysko-charytatywny mecz piłki nożnej.
W załodze zespołu Opery zagrają soliści, artyści chóru i baletu, członkowie orkiestry, pracownicy administracji i zespołu technicznego. Kapitanem drużyny będzie solista Adam Sobierajski.
Mecz odbędzie się 28 czerwca 2015 na boisku Klubu Sportowego „Nadwiślan” w Krakowie przy ul. Koletek 20. Opera Krakowska zmierzy się z wyśmienitymi przeciwnikami: Filharmonią Krakowską oraz Telewizją Kraków. Z pewnością wszystkie drużyny zagrają koncertowo!
Zapraszamy miłośników muzyki i piłki nożnej do wspólnego kibicowania i wsparcia akcji charytatywnej. Liczymy na doping ze strony naszej wspaniałej publiczności!
Plan rozgrywek:
11:15 – 11:50 – Opera – Filharmonia
12:05 – 12:40 – Telewizja – Opera
12:55 – 13:30 – Filharmonia – Telewizja
Serdecznie zapraszamy!
Materiały prasowe Opery Krakowskiej