KATARZYNA ENERLICH- „PIĘKNO Z PÓL I ŁĄK” (RECENZJA)
Katarzyna Enerlich w swojej książce podejmuje bardzo ciekawy i bliski mojemu sercu temat naturalnych kosmetyków, jednak niestety forma, w jakiej ...
Katarzyna Enerlich w swojej książce podejmuje bardzo ciekawy i bliski mojemu sercu temat naturalnych kosmetyków, jednak niestety forma, w jakiej ...
Jesteśmy pasjonatami, których łączy kultura: literatura, krakowskie teatry, kina, koncerty, galerie, muzea... i wiele wiele innych.
Publikujemy, patronujemy, szerzymy, głosimy o KULTURZE i KULTURĘ. Nic w Krakowie się nie zdarzy bez czujnego oka KULTURAtki!
prezes@kulturatka.pl
Używamy plików cookie, aby strona działała sprawnie i dopasowywała się do Ciebie. Możesz zaakceptować wszystkie lub zmienić ustawienia w każdej chwili.